INSTYTUT SZTUK WIZUALNYCH

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
[ aktualności ] >> najnowszy >> Maja Wolna / PLAKATY

Maja Wolna / PLAKATY7 kwietna (w czwartek) o godz. 12.00 Galeria Biblioteki Uniwersyteckiej przy al. Wojska Polskiego 71 zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Maja Wolna – plakaty”. Wystawie będzie towarzyszył wykład „Moc przekazu. Kilka słów o procesie tworzenia”. Serdecznie zapraszamy. Wystawa czynna do końca kwietnia 2016.

Doktor Maja Wolna jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki w 2005 r. Aktualnie pracuje jako adiunkt na dwóch uczeniach: Prowadzi indywidualne zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, Wydział Animacji oraz na Wydziale Grafiki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Brała udział w wielu konkursach oraz wystawach grupowych i indywidualnych w Polsce i za granicą. Swoje prace prezentowała m.in. na wystawie Passion for Freedom w The Mall Galleries w Londynie. Jest laureatką w międzynarodowych konkursów. Zdobyła Złoty Medal na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie w kategorii plakatów ideowych. Współpracuje z Gazetą Wyborczą. Angażuje się w problemy społeczne, zwłaszcza dotyczące przemocy, wolności i praw człowieka. Plakaty, ilustracje i kolaże stanowią część jej artystycznej pracy. Obecnie eksperymentuje z nowymi projektami wykorzystując obraz wideo, dźwięk z formami przestrzennymi czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń w zakresie grafiki.

 

dr Janina Wallis


 

Zmień na język polski Change language to English

Informator ISW

Plany zajęć

[ GRAFIKA I, II, II rok ]
Harmonogram zajęć, semestr letni 2018/19 r.

[ MALARSTWO I i II° ]
Harmonogram zajęć, semestr letni 2018/19 r.

[ SZTUKI WIZUALNE* I i II° ]
Harmonogram zajęć, semestr letni 2018/19 r.

[ EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH I i II° ]
Harmonogram zajęć, semestr letni 2018/19 r.

[ ARCH. WNĘTRZ I, II, III ]
Harmonogram zajęć, semestr letni 2018/19 r.

projekt: Patrycja Morawska